Jak interpretować wynik badania wycinku jelita cienkiego?

proszę o interpretację wyniku. pobrano wycinki z: 1) JELITA CIENKIEGO; 2) KĄTNICY; 3) WSTĘPNICY ROZPOZNANIE: 1) POWIERZCHOWNIE POBRANE FRAGMENTY BŁONY ŚLUZOWEJ JELITA CIENKIEGO Z CECHAMI PRZEROSTU KOSMKÓW; 2) BŁONA ŚLUZOWA JELITA GRUBEGO ZE SKĄPYM,PRZEWLEKŁYM PROCESEM ZAPALNYM; 3)BŁONA ŚLUZOWA JELITA GRUBEGO ZE SKĄPYM,PRZEWLEKŁYM PROCESEM ZAPALNYM; BARDZO PROSZĘ O INTERPRETACJĘ TEGO WYNIKU.

Lek. Michał Lenard

Na podstawie opisu można jedynie stwierdzić przewlekły stan zapalny jelit. Wynik powinien być zinterpretowany przez specjalistę, który weźmie pod uwagę pozostałe wyniki badań, historię Pani choroby i stan kliniczny. Pozdrawiam!