Jak interpretować wynik WBC u 19-latki?

Konsultacja hematologiczna Ostatnio źle się czuję, często jest mi słabo, fakt mam troche stresu i ogolnie zlapalam jakas infekcje gardla itd. ale ogolnie co jakis czas mi slabo. Ostatnio wyladowalam w szpitalu, zrobiono mi badania. Hemoglobina-14. 9m/WBC-5.38 i niby ok ale rozmaz procentowy WBC to jakis kosmos. neutro i mono podwyzszone/limfo i eozyn-zanizone. Natomiasy wyrazone w liczbach sa w normach. Czy te procentowe wzkazniki WBCbardzo są wazne? Czy powinnam to skonsultowac zhematologiem?

Witam Panią Serdecznie,

Na Pani pytanie może jedynie odpowiedzieć lekarz prowadzący Panią.

Z życzeniami powodzenia w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry.

Uważam, że powinien wypowiedzieć się na ten temat lekarz wypisujący skierowanie na laboratoryjne badania krwi i/lub lekarz konsultujący.

Z poważaniem,
Dariusz Pysz-Waberski