Jak interpretować wyniki badania cholesterolu u 45-latki?

Bardzo proszę o napisanie mi czy mam dobre wyniki Cholesterol całkowity mam123 ,cholesterol hdl mam 36,0 cholesterol ldl mam 73,6 glukoza wyszła mi 91,24 potasu mam 4.9 sód w surowicy mam 138 trójgicerydy mam 67 Wydaje mi się że to idzie w dobra stronę, martwię się trochę niskim HDL.Proszę mi napisać czy słusznie się martwię tym niskim HDL? P.S .Biorę również leki na cholesterol o nazwie Atorvastatin oraz lek na ciśnienie Acuprro ...czy te hdl może mieć wpływ z lekami które biorę ?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie były wyniki jak zaczęła Pani przyjmować leki? Sadze ze wyniki sa ok w żależności od tego jakie normy się przyjmie. A jaka masa ciała ? Wzrost? Aktywność fizyczna ?