Jak interpretować wyniki badania poziomu testosteronu?

Witam serdecznie, Uprzejmie proszę o interpretację wyników: FSH 1,68 mIU/ml LH 5,34 mIU/ml Testosteron 2.19 ng/ml (7,6 nmol/l) Testosteron wolny: 7.1 pg/ml. Dodam że jestem mężczyzną, mam 22 lata, mam wysoki głos i praktycznie brak owłosienia.

Lek. Michał Lenard

Wynik wskazuje na niedobór testosteronu, który wymaga dalszej diagnostyki. Sugeruję skierować się do lekarza zlecającego badanie, który ustali odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam!