Jak interpretować wyniki tomografii komputerowej tkanek miękkich szyi?

Dzień dobry, jestem rok po całkowitej tyreoidektomii, z powodu guza na lewym płacie, w hist-pat, zmiana niezłośliwa, na kontrolnym usg po roku okazało się że zaczęło mi coś odrastać w szyi, zostałem skierowany na CT tkanek miękkich szyi z użyciem kontrastu, oto jego wynik: Klipsy chirurgiczne przy przednich i bocznych obrysach tchawicy - artefakty utrudniają dokładną ocenę. W przyleganiu do lewobocznego obrysu tchawicy, poniżej klipsów chirurgicznych, widoczna owalna gładkokonturowana miękkotkankowa struktura o wymiarach ok. 10x17x13, hyperdensyjna w fazie natywnej, silnie wzmacniająca po podaniu kontrastu- obraz w pierwszej kolejności odpowiada tkankom tarczycy- do rozważenia scyntygrafia. Obustronnie w zakresie szyi widoczne bardzo liczne węzły chłonne wszystkich grup, mierzą do 10mm w osi krótkiej (najwydatniejsze podżuchwowe po stronie prawej oraz wzdłuż naczyń szyjnych) niecharakterystyczne. Co o tym mam sądzić ? Do lekarza na omówienie badań jakoś mi nie po drodze, i po prostu nie wiem czy mam coś z tym robić, czy zostawić?

Witam serdecznie,

Wynik badania TK należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który na jego podstawie, a także innych badań dodatkowych oraz obrazu klinicznego, ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.