Jak łączyć Nolpazę i Encorton?

Dzień dobry. Mam pytanie jak bezpiecznie łączyć leki? Biorę rano Nolpaze 40 mg, później Encorton 20 mg, później Nystyne tev, leki na ciśnienie, później Nystyne czy mogę to bezpieczne łączyć i czy mam jeszcze coś brać na osłonę?

Nie wiem jakie "leki na ciśnienie" Pani zażywa, a to istotna informacja. Leki należy przyjmować zgodnie z sugestią lekarza prowadzącego, w razie wątpliwości proszę skontaktować się z POZ. Na podstawie powyższych informacji, mogę jedynie zasugerować przyjmowanie Nolpazy na czczo, ok. 1h przed posiłkiem i innymi lekami.