Jak leczy się gigantomastię?

Witam, czy gigantomastia wywołana lekiem rysperydon jest permanentna? Doskwiera mi ból i powiększenie lewej piersi, objawy pojawiły się nagle a wizytę u lekarza mam dopiero za kilka dni. Jak mam sobie pomóc do tego czasu? Czy jak podstawie lek objawy znikną? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Ginekomastię u mężczyzn może wywołać wiele leków, może za nią odpowiadać wiele nie groźnych nawet zaburzeń hormonalnych a także nadwaga lub otyłość. Jeżeli wizytę lekarską ma pan za kilka dni to nic się nie stanie jeżeli Pan jeszcze poczeka na konsultacje lekarską. Nagłe odstawianie leków może mieć wpływ na pańskie zdrowie, dlatego najlepiej z skonsultować sprawę z lekarzem który zaordynował panu tę kurację. Pozdrawiam Robert Kulik. Lekarz androlog ginekolog. Http://wazektomia.warszawa.pl