Jak leczy się męty w ciele szklistym?

Witam a jeszcze odnosnie metow w ciele szklistym, czy one moga przyslonic widzenie? Bardzo sie boje bo okulista wyslal mine do domu, ze to normalne ale jesli to moze przyslonic widzenie to dlaczego tego sie nie leczy odrazu jak sie pojawi, mam malego synka I przeraza mine mysl na to, gdzie w przszlosci chciala bym miec jeszcze jedno dziecko, a dopiero mam 28 lat I mety od dwoch miesiecy, prosze o pomoc

Męty jeżeli są duże mogą przeyślaniać widzenie.
Jets to móżliwe ale nie umiem powiedzieć czy w Pani przypadku tak jest. Musiałabym zbadać oko.
Konieczne jest odpowiedzenie na pytanie dlaczego te męty w oku są! Od tego trzeba zacząć.
Pozdrawiam