Jak leczyć bardzo bolesne miesiączki z omdleniami?

Witam, mam 18 lat, od dawna zmagam się z bardzo bolesnymi miesiączkami. W przeciągu ostatnich dwóch lat moje miesiączki były nieregularne. Zdarzyło się, że nie krwawiłam od 2 do 3 miesięcy. Ostatnie 2 miesiączki były regularnie, jednak w tym miesiącu nie dostałam okresu w terminie. Minęło 5 dni, dzisiejszego dnia dostałam na tyle silnych skurczów podbrzusza, że uniemożliwiło mi to ruch i spowodowało omdlenie. Okres nadal się nie pojawił. Czy mam powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza POZ po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć konieczna jest także pilna wizyta u ginekologa