Jak leczyć bardzo nieregularne cykle?

Witam. Zacznę od tego że zaczęłam mieć bardzo nieregularne miesiączki, wcześniej co dnia były reguralne. Ginekolog przepisał mi cyclodynon. Zauważyłam że na moich dloniach strasznie zaczęły rosnąć włosy, co nie wygląda ładnie. W tym momencie jestem z Brakiem miesiączki, obrastanie dloni i klatki piersiowej. Dodam też, że ból brzucha jest taki jak zazwyczaj przy okresie. Wiecie dlaczego może tak się dziać?

Ten lek to niehormonalny środek pochodzenia naturalnego, ziołowego. Nie wywołał nadmiernego wzrostu włosów. To objaw sugerujący zaburzenia hormonalne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.