Jak leczyć bardzo suchą skórę głowy?

Witam. Mam problem ze sucha skora głowy. Dosłownie sypią mi się suche płaty z głowy. Skora głowy mnie strasznie swędzi. Byłam u dermatologa przepisał mi dwa szampony lecz po pół roku przestał działać. I znowu mam ten sam problem. Do dermatologa dopiero mogę się umówić w czerwcu. Przez koronawirusa. Proszę o pomoc. Dziękuję. Pozdrawiam

Włosy
Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub trychologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę. Trichoskopia jest cyfrową metodą badania włosów, opierającą się na technice wideodermoskopii. Najczęściej stosowanymi powiększeniami są powiększenia 20 -krotne i 70-krotne. W trichoskopii oceniane są łodygi włosów, ujścia mieszków włosowych i otaczająca je skóra. Metoda umożliwia ocenę tych bez konieczności pobierania włosów (bezinwazyjnie).
www.lenartowiczclinic.pl