Jak leczyć białaczkę szpikową?

Witam, w rodzinie mam sytuację 30 lat mężczyzna ma zdiagnozowaną białaczkę szpiku kostnego, jest po dwóch chemioterapiach z rzędu w ciągu ostatniego roku czasu (dzięki temu usunięto ją z krwi), aktualnie 5 stentów po 2 zawałach serca, teraz lekarze zaproponowali podanie bezpośrednio do serca chemioterapii z 10 krotnie większą dawką, musi dać odrazu odpowiedź, zgodzić się na to?

Opisywany problem nie będzie z pewnością rozwiązany na forum internetowym. Pytanie o zgodę na wykonanie procedury leczniczej zawsze wiąże się z możliwością zadawania pytań i wtedy przy lekarzu należy wyjaśnić wszystkie okoliczności. Lekarze są od tego, by pomagać a pacjent musi mieć zaufanie. Jeżeli go nie ma, pozostaje ryzyko podjęcia niewłaściwej (szczególnie dla siebie) decyzji. Proszę nie bać się zadawać pytań.