Jak leczyć blizny na twarzy?

Witam bardzo serdecznie , mój problem polega na tym ze od dzieciństwa posiadam blizny na twarzy , jedne większe , drugie mniejsze , obecnie mam 19 lat blizny mam od około 14 lat , chcialbym się ich pozbyć , bo bardzo sie ich wstydze , czy sa jakieś sprawdzone metody na te blizny ? Bardzo dziekuje za odp Pozdrawiam .

Dzień dobry,

Z jakiego powodu powstały blizny? Proszę udać się do specjalisty medycyny estetycznej na konsultację. W przypadku blizn pourazowych, pooperacyjnych, poparzeniowych czy potrądzikowych dobre efekty przynosi seria zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego eCO2.

Pozdrawiam serdecznie.