Jak należy leczyć blizny po trądziku?

Czym wyleczyć twarz w bliznach po trądziku? Nie są jakieś duże,lecz są.

Dzień dobry,

Z czystym sumieniem polecam zabiegi laserem frakcyjnym eCO2. Sama borykałam się z problemem blizn potrądzikowych na policzkach. Seria zabiegów przynosi bardzo zadowalające efekty. Dodatkowo zabiegi można naprzemiennie wykonywać z mezoterapią mikroigłową/igłową lub osoczem bogatopłytkowym. Podstawą kwalifikacji pacjenta do zabiegu jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą. Laser eCo2 jest obecnie najskuteczniejszym na rynku narzędziem jeśli chodzi o leczenie blizn potrądzikowych. Efekt będzie widoczny już po pierwszym zabiegu (po około 90 dniach, ponieważ skóra musi się przebudować), natomiast dla optymalnego efektu zaleca się wykonanie 2-5 zabiegów w odstępie 6-8 tygodni. Ilość zabiegów jest uzależniona od głębokości zmian oraz predyspozycji indywidualnych pacjenta na laser.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych ,zabiegi laserowe, plasma IQ.