Jak leczyć blok kostny kręgosłupa?

witam kilka dni bardzo boli mnie prawy bark i prawa reka kilka lat temu wykryto u mnie blok kostny kregoslupa szyjnego. Nie moge rowniez przekrecic glowy w prawa strone bo rowniez odczuwam bol czy to moze miec zwiazek z wada kregoalupa. Rok temu mialam zakladana blokate w holandii wygladalo to tak ze taka duza igle wprowadzono mi w szyje i wpuszczono jakis lek. Prosze o pomoc czy mam sie zglosic do lekarza jesli tak to jakiego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne