Jak leczyć ból brzucha i krew w stolcu?

Witam mam 32 lata zrobiłam sobie wczoraj test domowy na krew utajona w kale i wyszedł pozytywny. Był to test zagraniczny były na nim oznaczenia C, Tf i FOB . Ja miałam dwie kreski na C i Tf pisze że wynik pozytywny. Poszłam do lekarza dostałam tabletki na zmiękczanie kału. Jeśli nie pomoże mam wrócić za tydzień. Moje pytanie choruje na Refluks mam także stwierdzony przełyk Baretta, nie zamyka mi się żołądek i mam dyskineze woreczka żółciowego czy przez te choroby wynik testu może być pozytywny? Czy raczej to jelita i lepiej by było zrobić kolonoskopie? Boli mnie żołądek i brzuch na samym dole na przemian mam biegunki z zatwardzeniem .Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do gastroenterologa i odpowiednie dalsze postepowanie