Jak leczyć ból migdałów?

Witam. Mam przyrośnięte migdały, jednak juz nie choruje na nie często. Ostatnio jednak pojawił sie bol, ale tylko lewego migdałka i to tylko u nasady przy przełykaniu. Z prawym jest ok. Bol pojawił sie w sobote, laryngolog oglądał go w czwartek i nic nie zauważył. Wazne jesy, ze jest to nawracajach bol. Jest przez kilka dni, a potem cisza i wraca znowu. Nie ma zmian jakiś, nie widze nalotu. Czy Powinnam pojsc jeszcze raz do lekarza i poprosic o dokładniejsze sprawdzenie? Czy to moze byc cos groznego? Dziekuje z gory za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po ocenie będzie można coś więcej powiedzieć