Jak leczyć ból po salcie?

Witam, tydzien temu przy probie zrobienia salta w przod, spadlem na materace. Jednak uderzylem broda w kolana i nastapilo mocne odgiecie glowy do tylu. Poczulem silny bol w okolicy karku z lewej strony jakby przeszywal klatke piersiowa i czeste prądy po.calej lewej rece. Zostaly mi przeswietlone kregi szyjne oraz bark, obojczyk. Zmian nie stwierdzono. Do dzisiaj mam lekką niemoc w dloni i zdretwiale 2 ostatnie palce. Gdy patrze w dol i jednoczesnie w lewo badz w prawo to odczuwam lekki bol i klocie ponizj karku po lewej stronie. Czy fizojoterapeuta moglby w takiej sytuacji pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyty u lekarza neurologa i Ew diagnostyka i to dosyć pilna może się Pan zgłosić do szpitala