Jak leczyć ból pochwy i problemy z oddawanie moczu?

Witam.mam 24 lata Ostatnio miałam problemy z nerkami. Były antybiotyki od lekarza.pomogły na chwilę.wrócił mi znów ból pochwy i problem z oddawaniem moczu i co więcej bardzo boli mnie podbrzusze?Jestem zagranicą i tutejsi lekarze mówią że nie wiedzą co mi jest.usg było robione i jest ok.. Czy to ginekoliczne sprawy?

Tak. Takie dolegliwości mogą być związane z problemami ginekologicznymi dlatego na pewno w takiej sytuacji wymagana jest konsultacja u ginekologa, zapewne badanie USG przezpochwowe.