Jak leczyć bóle głowy w okolicy skroni?

Witam, mam od kilku miesięcy problem z bólem głowy w okolicy skroni. Żadne leki przeciwbólowe, nawet te na receptę nie pomagają na dłużej. Żeby troszkę przestało boleć biorę 3 Ketonale, ale pomaga na chwilę. Ciśnienie mam w normie. Ból jest okropny od rana do nocy codziennie. Czasami jest taki ucisk, że mnie budzi w nocy. Nie da się normalnie funkcjonować

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u lekarza. Trzeba ustalić przyczynę tego bólu głowy. Musi pan też skonsultować się z lekarzami 3 specjalności: neurologiem, laryngologiem i okulistą. Być może potrzebne będzie badanie tomografii komputerowej głowy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.