Jak leczyć boreliozę po ugryzieniu kleszcza?

mam 44 lata okolo 15 lat temu ugryzl mnie kleszcz sam go usunalem pewnie zle od tamtej pory kilka razy wyskoczyl rumien w miejscu ugryzienia ostatni raz w kilka miesiacy temu boli mnie glowa 5 dni w tygodniu. 7 lat temu mialem uszkodzony nerw 7 po lewej stronie twarzy podejrzewano guz lewego przewodu sluchowego (nerwiak oponiak)ale po 2 krotne konsultacji odstopiono od zabiegu.W 2016 znowu szpital silny bol glowy zaburzenie sluchu glos odbijal sie echem.teraz podam wyniki na borrelie icd-9 s21 5,74 AU/ml icd-9 s25 19,57 zalecono zrobic jeszcze raz to badanie bo jest wynik watpliwy na cito zglosic sie do poradni chorob zakaznych .badanie udp tt.domuzgowych prawidlowe. Prosze o jakas fachowa rade co z tym wszystkim robic juz mi psychika siada . terminy do lekarzy sa tak odlegle w czasie ze sie w tym wszystkim juz gubie.

do poradni chorob zakaznych ; czy leczono antybiotykami ?
Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam