Jak leczyć brak miesiączki przy PCOS?

Mam wtorny brak miesiaczki i stwierdzone pcos.Nie mam okresu od ponad 5 lat.3 lata temu mialam in vitro i mam corke,ale po porodzie okres nie wrocil,lekarz zasugerowal spirale z hormonami zeby stymulowac jajniki ale po roku ja wyjelamTo bylo pol roku temu,okresu nie dostalam.Dzis odebralam wyniki FSH-8.3,LH-11,ESTRADIOL-188,testosteron-1.8,progesteron-1,prolaktyna-195,HbA1C-29 mmol.4 lata temu mialam laparoskopie jajnikow.Mam 38 lat.Co jest prawdopodobna przyczyna braku okresu? co robic?jakie jeszcze moge wykonac badania?Kasia

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka proszę zgłosić się do ginekologa a najlepiej do ginekologa-endokrynologa