Jak leczyć brak związek zębów?

Córka nie ma zawiązków dwójek gornych, ma 10 lat, propozycja pani doktor to wyrwanie 2ek,3ek i 4ek żeby zrobić miejsce dla 3ek które mają być jako 2ki a 4ki jako 3ki. Córka została by tylko z jedynkami na dzień dzisiejszy, chyba nie muszę mówić z czym to się wiąże jak pójdzie do szkoły. Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Poza czekaniem aż będzie mogła mieć implanty?

Wiele zależy od profilu, kształtu i wzajemnego ułożenia szczęk, pojemności jamy ustnej dla języka, postawy ciała i stanu mlecznych zębów. Biorąc pod uwagę wszystkie te uwarunkowania można znaleźć alternatywne rozwiązania. Pozdrawiam