Jak leczyć endometriozę?

nawrót torbiela ....od 3 tyg wiem ze mam znów torbiel 3 cm na jednym jajniku ... ca-125 - 45u/ml.. rok temu wynik byl w normie... w styczniu po okresie zaczełam sie gorzej czuć bóle jajnika ... w lutym jeszcze nie mam okresu .. a juz 32 dni ... ginekolog mowi ze to endometrioza i mowil ze jak bedzie okres to mam brac atywię ale nie mam okresu

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna szersza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza