Jak leczyć guzek na główce dziecka?

Witam Mam takie pytanie Syn urodził sie 17.10.2017 Poród był szybki 1,5 H. Lekarze nie mieli żadnych przeciwwskazań, skala 10/10 dla synka waga 3800 58cm Lecz zauważyliśmy jest na główce ma guza. Cały czas był miękki lecz dziś pielęgniarka stwierdziła ze zrobił się twardszy. Co możemy na tą chwile zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do pediatry aby ocenił zmianę i zapewne dał skierowanie do chirurga dziecięcego w zależności jak zmiana wyglada