Guzek pod skórą u rocznego dziecka po uderzeniu

Witam, mój roczny synek jakieś 2 tygodnie temu uderzył główka o płytki , nabil sobie guza wielkości pimponga, guz nie całkiem zszedł iw tym miejscu co był pod skórą wyczuwam pod palcem guzka, czy on może być po uderzeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.