Sino-fioletowy guzek pod skórą policzka

Witam. Mam na policzku sino-fioletowego guzka pod skóra, wzniesienia nie widać dopiero po dotknięciu czuć twardą kulke pod skóra. Ma około 1 cm średnicy i nie boli. Mam go od roku. Kilka miesięcy temu leczylam sie u dermatologa z bolacych ropnych krost. Leczenie nie pomogło na tego guza, a krosty których sie pozbyłam po 2 miesiącach wrocily i jest ich wiecej, robiły sie na brodzie, a teraz jeszcze na płatkach nosa.A guz na policzku jeszcze sie powiększył. Proszę o Pomoo !! Co to może być i jak

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych interwencji medycznych będzie można zalecic odpowiednie dalsze Postępowanie