Jak leczyć intensywne i bolesne krwawienie?

Witam Pana Doktora . Mam powazy problem jestem w wieku 51 lat.Prawdopodobnie zaczela sie menopauza .W chwili obecnej mieszkam w Angli . Mialam robione badania USG i badanie dopochwowe i ponoc jest ok ale mam bardzo itensywne krwawienia misiaczkowe bardzo bolesne ze skrzepami twajace dluzej niz 14 dni.Krwawienie zatrzymano podano mi Norethisterone przez 14 dni po 3 dniach krwawienie powraca i jest bardziej bolesne i obwite. nIE MAM JUZ SILY TEN BOL JEST TRAGICZNY STRACILAM APETYT I MDLI MNIE. !!

Trzeba nadal leczyć się hormonalne. Nie ma innej możliwości. Dolegliwości są związane z zaburzeniami hormonalnymi. Proszę ponownie w tej sprawie skontaktować się z ginekologiem prowadzącym, a on dobierze odpowiednie leczenie.