Obfite krwawienia ze skrzepami od 9. dni u 51-latki, która jest w okresie menopauzy

Mam 51 Lat,jestem w okresie menopauzy ostatnia regularna miesiączkę miałam w grudniu 2013 potem co drugi miesiąc do maja , w lipcu były lekkie plamienia a teraz w wrześniu, 3 dni lekkiego plamienia i teraz od 9 dni obfite krwawienia z skrzepami, nadmienię jeszcze ze mam macice miesiniakowata stwierdzono 4 mięśniaki. Moje pytanie czy mam jeszcze odczekać może krwawienie się skończy, czy już iść do lekarza ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam Wiesława Z.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie powinna Pani czekać. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa!

Witam !
To w jaki sposób pani opisała objawy, które ma pani od kilku miesięcy mogą być przyczyną tego co się dzieje w pani macicy i dlatego proszę o szybkie skontaktowanie się ze specjalistą ginekologiem, może pani udać się do tego lekarza , który panią zdiagnozował lub ginekologa do którego pani jest zapisana. Proszę nie zwlekać i umówić wizytę jak najszybciej. Pozdrawiam