Od pięciu dni mam obfite krwawienie ze skrzepami. Co mam robić?

Nigdy tak nie miałam.

Witam serdecznie,
obfite miesiączki mogą być spowodowane wieloma przyczynami. Należą do nich m.in.: mięśniaki macicy, ednometrioza, polipy oraz zaburzenia hormonalne. Takie obfite i przedłużające się krwawienia mogą prowadzić do niedokrwistości.
Należy udać się do ginekologa, aby wyjaśnić co jest przyczyną obfitej miesiączki.
Pozdrawiam