Jak leczyć inwazyjnego raka piersi?

Witam. Rak piersi przewodowy inwazyjny, g.1, receptor estrogenowy 100%, receptor HER 2 pomiedzy 0 a +1, Ki-67-10%, 12 mm - średnica guza odległość do krawędzi wycięcie 8 MM raka zrazikowego in situ. W przebadanym 1 wezle wartowniczym nieliczne mikroprzerzuty. Wycieto 15 wezlow - czyste bez raka. Radioterpaia - 25 sesji. Obcenie biore Letrozol - 5 lat. Jakie sa rokowania ? Dziekuje za odpowiedz.

Witam,
Ta postać raka piersi cechuje się dobrym rokowaniem aczkolwiek kazdy przebieg choroby jest indywidualny i jest jeszcze sporo innych czynnikow, ktore oceniamy. Nalezy udać się do swojego onkologa celem dyskusji odnosnie rokowanie, leczenia itd
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski