Jak leczyć katar u dziecka?

witam mam pytanie jak mozna leczyc dziecku katar dziecko niechce kropli do nosa jest jakis inny sposob mam krople naso drill

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety właściwie nie ma innej możliwości. Preparaty doustne nie są bowiem przeznaczone dla dzieci. Proszę płukać dziecku nos solą fizjologiczną/wodą morską oraz stosować krople wg zaleceń lekarza.