Jak leczyć kłucie w podbrzuszu?

Choruje na endometrioze prawdopodomnie od dluzszego czasu.Czesto w przeszlosci mialam klujaco palacy bol w podbrzuszu i takie uczucie jakbym miala rope w podbrzuszu.bolaly mnie tez bardzo piety od stania.Z czasem wszystkie dolegliwosci znikly wraz z bolem miesiaczkowym.podkreslam iz nie bralam jeszcze zadnych lekow na endometrioze.Czy ogniska endometriozy w tkankach i narzadach moga zanikac samoistnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka aby potwierdzić lub wykluczyć powyższa diagnozę