Jak leczyć krostkę na głowie?

Witam od dawna mam problem z chrostka z tyłu głowy, jest ona coraz większa , dookoła niej jest mocno zaczerwieniona skóra a na górze brązowo żółta nasada, rosną na niej włosy wygląda jak otwarta rana proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.