O czym świadczy ból opuszki palca po rozcięciu?

3 dni temu przecielam nozem opuszek palca z boku. Krwawił, zamoczylam pod wodą, ale bardzo szczypał gdy włożyłam pod wodę, dlatego zawinelam bandażem i dałam do środka chusteczkę, okazało się że przykleiła się do rany, więc odlepilam ją. Krew lała się nadal, ale mniej, więc posypałam proszkiem dermatolem(żółty strupek powstal)później odkaziłam octeniseptem. Boli mnie jak przyciskam palec do czegoś w tym miejscu, pulsuje to zranione miejsce Mam wrażenie, że kłuje mnie trochę paznokieć na tym palcu

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.