Jak leczyć łysienie bliznowaciejące u 52-latki?

Dzień dobry, mam 52 lata i od 3. miesięcy zdiagnozowane łysienie bliznowaciejące. Moje włosy są bardzo przerzedzone na całej skórze głowy i ciągle wypadają. Stosowałam najpierw ovixan na skórę przez miesiąc , ale nie było efektów. Obecnie stosuję encorton 10 mg, raz dziennie i plaquenil 200 mg ( już ponad miesiąc) też nie widać efektów, włosy nadal wypadają. Mam też zaczerwienienia skóry w niektórych miejscach i odczuwam swędzenie . Nie wiem czy to właściwa kuracja?

Lekarz dermatolog na pewno przeprowadził właściwą diagnostykę i zastosował optymalne leczenie. leki które Pani dostała, mają długofalowe działanie, trzeba poczekać na efekty