Jak leczyć naczyniaka na śledzionie?

Witam. Mam pytanie do lekarza. Co oznacza naczyniak na śledzionie taki ok. 2 cm na 1.4 cm. co wykazało badanie T.K. Czy to jest groźne i czy można wyleczyć. Dopiero za trzy tygodnie mam wizytę u lekarza i martwię się. Nie wiem jak powinnam dbać o siebie . Czy jakaś dieta. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dolegliwosci ? jaka przycyzna badania? wskazana konsultacja lekarza chirurga naczyniowego.