Jak należy leczyć naczyniaka skroni?

W ostatnim czasie wykryto u mnie naczyniaka jamistego prawej skroni, lekarz mówił, że operacja nie jest bezpieczna i lepiej go po prostu kontrolować. Czy istnieją jakieś przeciwskazania, czy są rzeczy na które należy uważać mając naczyniaka?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy gdzie dokładnie znajduje się naczyniak i jakie powodował objawy? jaka przyczyna diagnostyki? proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga naczyniowego i. kierowanie się jego zaleceniami