Jak leczyć nagły ból w ręce?

Witam, Dużo dziś korzystałam z telefonu i nagle chwycił mnie rwący ból ręki. Nic nie mogę nawet podnieść... Jeśli ból będzie się powtarzał oczywiście pójdę do lekarza, ale chcę się tego bólu pozbyć na chwilę obecną... Co robić aby ból ustąpił...? Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli nie działają leki dostępne w aptece bez recepty wskazana jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu