Jak leczyć nasilający się ból kolan po chodzeniu?

Witam, po wysiłku, nie wyspaniu bądź za długim chodzeniu zaczynają mnie boleć kolana. Ból ustępuje po zaśnięciu. Byłem u ortopedy, stwierdził, że jest to kolano skocza oraz żebym leczył je łykając leki przeciwzapalne i nakładał okłady, niestety ból nie ustąpił. Mogę wspomnieć, że kolana mi strzelają, lecz nie czuję przy tym bólu. Ból w kolanach odczuwam z przodu. Miałem RTG kolan, wykazało, że mam nieznaczne asymetryczne zwężenie szpar stawowych. Zaostrzenie krawędzi stawowych rzepek.
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać usg i ponownie udać się do lekarza ortopedy. Być może będzie konieczna konsultacje lekarzy reumatologa