Jak leczyć nawracającą grzybicę pochwy u 18-latki?

Mam od dłuższego czasu mocny problem,bardzo się nasilił. Mam problem ze sprawymi kobiecymi... Grzybica...np wciąż czuje parcie na siku. Nie mogę z nikim współżyć ponieważ czuje dyskomfort,wstydze się tego.. Jak to próbuje leci mi krew przy palcówce itp,dlaczego? Muszę szybko się tego pozbyć. Potrzebna byłaby mi recepta:( Byłam kilka razy u ginekologa przepisał mi tylko krem. A ból jest mocny,swędzi,piecze...coraz bardziej...to przez to mam zły humor. Ktoś mnie oświeci? Nie mg sie tego pozbyc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa odpowiednie leczenie i pobranie wymazu