Jak leczyć nawracające infekcje pochwy u młodej kobiety?

Co miesiąc łapie infekcje pochwy, najczęściej tuż przed miesiączką. Mam stwierdzoną nadżerkę, byłam również u ginekologa który przygotował dla mnie, po pobraniu wymazu, lek na moją infekcje. Niestety problem bardzo szybko powrócił. Czy jest możliwe że zaraża mnie mój partner? Czy wiąże się to z nadżerką? Czy powinnam usunąć nadżerkę, jeśli jeszcze nie rodziłam?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne leczenie zarówno u Pani jak i u Partnera proponuje ponownie udac się do lekarza ginekologa