Czy jest możliwość, że nawracające infekcje są od mojego partnera?

Witam! mam nawracające infekcje intymne bardzo częste stosowałam już tabletki dopochwowo gineintima ale niestety objawy nadal powracają szczególnie po saunach basenach oraz stosunku z partnerem. Czy jest możliwość że nawracające infekcje są od mojego partnera? Nigdy nie przyjmował żadnych preparatów może to on mnie ciągle zaraża nie wiedząc o tym? Jeżeli jest taka możliwość jak ma pozbyć się infekcji?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest leczenie zarówno Pani jak i partnera. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.