Jak leczyć nawroty aft u dziecka?

Mam 8 letniego syna.Kiedy zachorował na ospe w wieku 3 lat zaczęły się komplikacje.Najpierw zapalenie ucha środkowego z perforacja. Nie raz A około 12.W międzyczasie mononukleoza zakaźna. Wycięto mu migdalki. Problem zapalenia ucha nie zniknął ale zmniejszył się i pojawia się raz na pół roku A nie raz w miesiacu.Po mononukleozie /miał wtedy nie całe 4 lata/zaczął się problem aft w buzi.Badania krwi ok.Wymaz z jamy ustnej ok.Zeby zdrowe.Poziom Wit D w normie.Afty pojawiają się i bardzo rzadko nie ma ich Wogole. Jedne znikają pojawiają się drugie.Tak naprawdę nie działa na nie Nic. Mam wszystko już sprawdzone.Syn nie może jeść nieraz.Placze A ja razem z nim.Non stop żyje w bólu.Ciezko mu być aktywnym w szkole,mówić.Nikt nie potrafi mi pomóc.Sama szukam i na własną rękę robie badania.Gastroenterolog dał nam skierowanie do immunologa.Czekamy na wizytę.wizyta dopiero w kwietniu.Blagam o pomoc.Do kogo mogę się zwrócić? Nie mogę patrzeć na jego cierpienie.

Te objawy są niepokojące od wielu lat!!! Należy go pilnie przebadać w klinice hematologicznej i reumatologicznej w kierunku białaczki wrzodziejącego zapalenia jelit oraz tocznia układowego!!!