Afty na języku i w żołądku

Afty na języku i w żołądku. Nawracające. Nie jest to na pewno helicobacter - test ujemny. A może to jakaś inna bakteria? Albo grzyb? Grzybica wykluczona w gastroskopii. zAPALENIE żołądka i nażerki 4 mm, liczne, jedne znikają, pojawiają się kolejne małe zmiany, które nie chcą sie zaleczyć omperazolem.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu już wykonanej diagnostyki i zastosowanego leczenia będzie można zdecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.

 Lek. Tomasz Budlewski

leczeniem aft w ustach zajmie się periodontolog - ich leczenie będzie skuteczniejsze jeśli problem "żołądkowy" będzie leczony równocześnie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk