Problem z nawracającymi aftami

Witam, chciałabym się dowiedzieć co zrobić z nawracającymi aftami? Lekarz stwierdził,że mam słabą odporność,ponieważ bardzo często choruję(przeziębienie gorączka).Problem w tym,że afty mam co chwile. Co nie znikną,to pojawią się nowe, nawet co 2 tygodnie i bywało,że z 5 aft na raz. Są na tyle duże, że zostają mi blizny,język już nawet nie jest owalny. Pojawiają się one najczęściej na języku i na wewnętrznej stronie wargi,także na policzkach,choć to rzadziej. Maście i płukania nic nie pomagają...

Mimo wszystko musi Pani nastawić się na dłuższe leczenie.

Lek. dent. Agata Duda

koniecznie przy obecnych zmianach proszę udać się na konsultację do periodontologa - często afty współistnieją z innymi schorzeniami ogólnymi - ich leczenie zm,niejsza częstotliwość występowania aft
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk