Bezpieczne metoda leczenia afty

Mam bolesne afty, stosuje antykoncepcję (tabletki mini) ponieważ karmie piersią, jaka bezpieczna metodę leczenia mogę obrać w celu pozbycia sie afty?

Witam
Na afty są różne specyfiki apteczne, ale doświadczenie niestety każe traktować afty jak katar- czy leczone, czy nie leczone po jakimś czasie same znikają, a zastosowany preparat może jedynie łagodzić objawy. Gdyby afta utrzymywała się długo lub nawracała często i mnogo proszę to wówczas skonsultować z lekarzem.

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

leczenie miejscowe np preparatem Elugel, koniecznie proszę zgłosić się do periodontologa czasami afty współistnieją z innymi schorzeniami po ich wyleczeniu afty już się nie pojawiają
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk