Jak leczyć nietrzymanie moczu u 19-letniego mężczyzny?

Problem z nietrzymanie moczu czy to może być uszkodozny nerw a więc w tamtym roku miałem rehabilitacje po wypadku w górach lekko uszkodziłem dolną część kręgosłupa ale wszystko było w porządku lecz kilka dni temu będąc na zawodach w alpach z freestylu niebezpieczny sport miałem wypadek złamałem nogę trafiłem do szpitala w Szwajcarii zrobili mi ogólne badania wszystko było ok lecz jak wróciłem do Polski zaczęła się masakra nietrzymanie moczu się pojawiło wydaje mi sje że może mieć związek z kręgosłupem lecz nie jestem pewny jak dotykam okolice wszystko czuje lecz nie trzymam moczu co jest dla mnie problemem jeżeli to jest nerw to może on sam się zregenerować czy specjalne leczenie lub inny przypadek

Mże to mieć związek z poprzednim wypadkiem,a teraz jest nawrót.Wskazane sa urologiczne badanie urodynamiczne i badanie neurologiczne.