Jak leczyć obrzęk po usunięciu kwadrantu piersi?

Po resekcji kwadrantu piersi mam obrzeknieta mocno pierś.Operacja 3.07.Nic nie pomaga ani antybiotyk ani maść.Instruktorka fitness jest w stanie załatwić mi lek solcoseryl,wlewy albo zastrzyki.Zastanawiam się czy to może pomóc i czy jest sens w ogóle się pytaco to lekarza.Czy ten lek moze pomóc na obrzęk?Usg wporzadku,nie ma zmian.Pomocy.

Witam,
Ciężko powiedzieć na podstawie tak skąpego opisu - wskazane badanie lekarskie oraz usg piersi aby stwierdzić dlaczego obrzęk się utrzymuje. Zapraszam na konsultację - 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski