Jak leczyć opadającą stopę?

Dzień mam pytanie odnośnie opadającej stopy tz.mam brak czucia w kostce neurolog powiedział że to prawdopodobnie nerw strzałkowy moje pytanie jest takie czy stosuje sie jakieś zabiegi lub rehabilitacje ponieważ wziąłem już 10 zabiegów elektrostymulacji i 20 zatrzyków nivelin ,zastrzyków zostało mi jeszcze 10 do wybrania ale raczej oprócz tego że mnie plecy nie bolą ze stopą nie widze poprawy jedynie tyle co palcami dam rade ruszać proszę o prade dziękuje

Dzień dobry,

W przypadku uszkodzenia nerwu strzałkowego jak najbardziej stosuje się zabiegi fizykalne np. elektrostymulację. Warto zadbać również o masaże, ćwiczenia czynne, czynno- bierne a z czasem oporowe. Uzupełnieniem całości powinno być zastosowanie ortezy. Należy mieć świadomość, że odbudowa uszkodzonego nerwu to proces długotrwały.

Pozdrawiam serdecznie.